Structuur 2016-10-17T07:01:44+00:00

Structuur

De Raad van Bestuur is verantwoordelijk voor het beleidt van de club en zijn volledige werking.

Naam Positie E-mail
Claude Van Den Hurk Voorzitter claude.van.den.hurk@telenet.be 0486/226.365
Charles De Roeck Vice voorzitter en jeugdsportcoördinator Charles.deroeck@gmail.com 0496/244.555
Jan Obbers Penningmeester penningmeester@atriac.be 03/827.72.56
Britt Laenen Bestuurslid bestuur@atriac.be
Bert Wellens Bestuurslid
Jan Van de Poel Bestuurslid jakkepoelie@telenet.be  0473/631.729
Het feestbestuur staat in voor de organisatie van extra sportieve activiteiten voor de leden van de club. Het feestbestuur rapporteerd elke 3 maanden aan de Raad van Bestuur

Naam Positie E-mail Telefoon
Jan Van De Poel Feestbestuur feestbestuur@atriac.be 03/219.09.20  –  0473/631.729
Naast de organisatorische verantwoordelijkheden zijn er ook leden die zich op verschillende gebieden en op regelmatige basis inzetten voor de club op verschillende vlakken.

Naam Positie E-mail
Maarten Backaert leden beheer leden.beheer@atriac.be
Katrien Decru Communicatieverantwoordelijke communicatie@atriac.be  0474/571 115
Jan Marckx Kledij verantwoordelijke kledij@atriac.be 0494/560 321
Pascal Trouvé Webmaster pascal@blauw-digitaldesign.com 0486/523 737
Volgende trainers staan ter beschikking tijdens de verschillende trainingen geörganiseerd door ATRIAC.

Naam Taak E-mail Kwalificatie
 Peter Croes  Topsportcoördinator petercroes@gmail.com
 Bart Decru  Trainer topsport b.decru@telenet.be
Olivier Cloet Assistent Trainer topsport olivier.cloet@student.kuleuven.be
Charles De Roeck JeugdsportcoördinatorJeugdtrainer Charles.deroeck@gmail.com Jeugdsportcoördinator Initiator Triatlon,
Hoger redder
Guido Pottiez Zwemtrainer trainers@atriac.be Instructeur B Zwemmen,
Hoger Redder
Micheal De Haeck Zwemtrainer trainers@atriac.be Initiator zwemmen
Lesley Brat Jeugd trainer trainers@atriac.be Bachelor LO,
Hoger Redder
Jan Van De Poel Fietstrainer trainers@atriac.be
Hanne Van Asch Jeugd zwemtrainer trainers@atriac.be
Koen Vingerhoets Jeugd looptrainer trainers@atriac.be Initiator triatlon
Claude Van Den Hurk Looptrainer trainers@atriac.be Regent LO
Jan Lutjes Jeugd zwemtrainer trainers@atriac.be
Silke Van Broeck Zwemtrainer trainers@atriac.be Trainer B Zwemmen,
Initiator Triatlon
Trainer B Algemeen